fbpx

Siz de Katılabilirsiniz!

Last Updated on May 22, 2019

Destekli Sayfalar (Sponsored Pages), Turkey Travel Planner‘de sizin yerinizdir. Her sene tahminen 4,5 milyon Türkiye’ye gelen turist sizin mesajınızı görebilirler.

Turistik tesisler, oteller, lokantalar, barlar, bankalar, ulşıim şirketleri, yat ve seyahat acentaları ve benzeri turizm ile ilgili şirketler ve teşkilatlar, Destekli Sayfalar vasıtasıyle Turkey Travel Planner‘e katılabilirler.

Her Destekli Sayfa‘da, siz fikirlerinizi ve teşkilatınızın detaylarını verebilirsiniz ve Tom Brosnahan sayfanın yazıları yazıyor ve fotoğrafları çekiyor. Mesajınız üstün profesyonel kaliteli, hatasız İngilizce’de bütün dünyanın turistlerine sunulur. Sizin fotoğraflarınızı da kullanılabilir.

Onurunuz korumak için, TTP’de yalnız saygılı, yüksek kaliteli şirketler ve teşkilatlar sunuluacaktır. TTP, en iyi şirketler ve teşkilatlar temsil etmek ister. Turistlere zarar veren teşkilatlari temsil edilmez.

Destekli Sayfalar ücretleri uygundur ve ticaretinize bağlıdır. Tom Brosnahan’in yazıları, fotoğrafları, pazarlama uzmanlığı ve sizin websitenize giden linkler dahildir.

Destekli sayfalar örnekleri:

Four Seasons Hotel Istanbul

Esbelli Evi (Ürgüp)

Destekli Sayfalar hakkinda daha geniş bilgi isterseniz, lütfen bir email mesajını Tom Brosnahan‘e gönderiniz: tom@turkeytravelplanner.com. Size kullanıcı adı ve şifre gönderilecek ve Destek websitesine girebileceksiniz.

Türkiye’ye gelen turistlerin tatilleri güzel yapmak beraber çalışalım!


Destek Websitesi (kullanıcı adı ve şifre lâzım)

About Turkey Travel Planner

About Tom Brosnahan

Turkey Travel Planner Homepaqe

Visit our Facebook group:

Best Travel Agencies

You’re forwarded to tekce.com

 

You will be redirected
in 3 seconds...

Please wait to continue or Cancel

Skip to toolbar